Skip to main content

Zobacz informacje o door24

KILKA SŁÓW O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

DOOR24 – najlepsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Jeżeli szukają Państwo niezawodnych, sprawdzonych i certyfikowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego, służymy swoją pomocą, wiedzą i doświadczeniem! DOOR24 to zespół wykwalifikowanych specjalistów z branży systemów przeciwpożarowych. Świadczymy usługi sprzedaży, wykonawstwa, montażu oraz serwisu wszystkich elementów składających się na stolarkę przeciwpożarową i systemy napowietrzająco-oddymiające.

Zapewniamy Państwu produkty takie jak:

  • Drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne
  • Drzwi techniczne
  • Bramy, kurtyny przeciwpożarowe
  • Klapy i okna dymowe/oddymiające
  • Okna napowietrzające
  • Systemy zamknięć ogniowych

Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, firm, jak i osób prywatnych. Wyposażamy w wymagane przepisami prawa systemy bezpieczeństwa budynki użyteczności publicznej, a także budynki mieszkalne. Stolarka przeciwpożarowa jest niezbędna przede wszystkim w galeriach handlowych, biurowcach, szpitalach, szkołach, magazynach, na halach produkcyjnych. We wszystkich tych miejscach, w których przebywają lub z których korzystają każdego dnia duże grupy osób. Wyposażenie przeciwpożarowe powinno znaleźć się ponadto w obiektach mieszkalnych – blokach, domach jednorodzinnych, czy hotelach.

Kontakt

Co nas wyróżnia?

Wybierając produkty i usługi oferowane przez firmę DOO24, zyskują Państwo przede wszystkim gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Są one absolutnym priorytetem w tej branży. Oferujemy bogaty wybór zróżnicowanych produktów, które możemy dopasować do Waszych potrzeb, projektu budynku oraz wymagań konkretnego obiektu. Nasi specjaliści pomagają Klientom na każdym etapie zlecenia. Począwszy od wyboru optymalnych rozwiązań, przez ich wykonawstwo, montaż, aż po serwis i naprawę.

Alarm przeciwpożarowy
Oceny

Najwyższa jakość

Z ogromną skrupulatnością podchodzimy także do jakości naszych produktów. Są one wykonywane z ognioodpornych materiałów, doskonale znoszących również narażenie na niekorzystne warunki atmosferyczne i zewnętrzne, takie jak wilgoć i ciepło. W związku z tym, że nasze wyposażenie przeciwpożarowe spełnia jednocześnie wiele funkcji – od przeciwpożarowej po użytkową, zapewniamy jego ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia i intensywną eksploatację. W parze z wysoką jakością wykonania idą równie wysokie walory wizualne. Chcemy, aby nasze produkty poza swoim głównym zadaniem, do jakiego zostały stworzone, w żadnym stopniu nie „kłóciły się” z estetyką budynku.

Bezpieczeństwo

W ofercie posiadamy wyłącznie produkty zgodne z aktualnymi wymogami z zakresu jakości i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Potwierdzają to nadane im certyfikaty, do których zalicza się:

  • Krajowy Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych,
  • Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych,
  • Krajowa Ocena Techniczna,
  • Atest Higieniczny

Skrupulatnie pilnujemy spełnienia wszelkich norm jakościowych i bezpieczeństwa, ponieważ tylko takie produkty dają gwarancję niezawodności działania w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Zabezpieczenia
Czujnik dymu

Szeroki zakres usług

Do powierzonych nam zadań podchodzimy nie tylko profesjonalnie, ale i kompleksowo. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego w DOOR24 zajmujemy się wszystkimi kwestiami z zakresu systemów przeciwpożarowych oraz napowietrzająco-dymowych. Pomagamy Państwu w wyborze najlepszych do danego budynku rozwiązań. Wykonujemy stolarkę i instalacje zgodnie z przyjętymi założeniami. Przeprowadzamy ich montaż, a także zapewniamy regularne czynności serwisowe. W razie potrzeby świadczymy również usługi naprawcze.

Bogaty wybór spersonalizowanych rozwiązań

Stolarka przeciwpożarowa i uzupełniające ją systemy napowietrzająco-oddymiające muszą uwzględniać nie tylko potrzeby Klientów, ale przede wszystkim specyfikę konkretnego budynku. Szeroki i zróżnicowany wybór rozwiązań pozwoli Państwu w pełni dopasować każdy element wyposażenia do miejsca, w jakim będzie miał on się znaleźć. Zarówno pod kątem właściwości, parametrów, jak i wyglądu.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu: biuro@door24.pl Telefon: +48 796 393 649

Montaż wkładki zamka