Wyświetlanie jednego wyniku

Kategoria

Kratki przeciwpożarowe

Kratki przeciwpożarowe z naszego sklepu są wydajne, skuteczne i bezpieczne. Nasze produkty posiadają atesty unijne oraz są o wysokiej odporności i trwałości. Skorzystaj z jakości i zainwestuj pieniądze na lata. Kratki przeciwpożarowe z naszego sklepu spełnią Twoje oczekiwania.

Kratki przeciwpożarowe z naszego sklepu zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza w budynku, co jest konieczne dla przebywających w nim osób, ze względu na zwiększenie ich bezpieczeństwa i komfortu, a przede wszystkim ze względu na ochronę życia i zdrowia.

Gdy ogień pojawi się w obiekcie – przepływ powietrza powinien być w możliwie największym stopniu ograniczony – takie rozwiązanie uniemożliwi rozprzestrzenianie się ognia oraz ułatwi interwencję straży pożarnej.

Wyżej wymienione przykłady świadczą o tym, że każdy budynek powinien być wyposażony w kratki wentylacyjne przeciwpożarowe. W pokojowej temperaturze zapewniają one swobodną cyrkulację powietrza, a podczas pojawienia się ognia w pomieszczeniu – kratki przeciwpożarowe spełniają funkcję ochronną. Ich działanie opiera się na specjalnych, przeciwpożarowych wkładach, które wykonane są z materiału ekspandującego pod wpływem wysokiej temperatury. Gdy ogień i dym zaczynają wypełniać pomieszczenie, pęczniejący materiał zaczyna zamykać i uszczelniać otwory wentylacyjne, nie pozwalając tym samym dymowi na dotarcie do innych pomieszczeń. Pianka, w którą wyposażone są kratki przeciwpożarowe, jest całkowicie niepalna, odporna na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne.

Jeśli szukasz porządnych i trwałych kratek przeciwpożarowych, o wysokiej jakości wykonania – zajrzyj do naszego sklepu! Jesteśmy zaufaną firmą, dla której najważniejsze jest zadowolenie klienta. Jeśli będziesz miał jakieś pytania – pisz lub dzwoń! Chętnie odpowiemy na każdego rodzaju pytanie i pomożemy Ci wybrać odpowiednie kratki przeciwpożarowe! Atrakcyjna cena i wysoka jakość produktów sprawi, że będziesz zadowolony z kupionych u nas produktów!

Masz pytania dotyczące produktu? Potrzebujesz porady? Zadzwoń! Nasi konsultanci pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie!:
tel: +48 796 393 649
email:biuro@door24.pl