Wyświetlanie jednego wyniku

Kategoria

Drzwi Drewniane Przeciwpożarowe

Jednym z materiałów, z jakich mogą zostać wykonane drzwi przeciwpożarowe, jest także drewno. Drzwi przeciwpożarowe drewniane są dostępne w ofercie naszej firmy. To gwarancja bezpieczeństwa i wspaniałego, eleganckiego wykończenia każdej przestrzeni. Drzwiom przeciwpożarowym z drewna nie można odmówić najwyższych walorów estetycznych i jakościowych. Na rozwiązanie to decydują się najczęściej Klienci, którzy nie chcą rezygnować zarówno z ochrony przeciwpożarowej, jak i klimatycznej aranżacji swojego miejsca pracy

Gdzie wykorzystuje się drzwi przeciwpożarowe drewniane?

Drewniane drzwi przeciwpożarowe ze względu na wspaniałe walory wizualne są wykorzystywane w określonych przestrzeniach publicznych. To przede wszystkim hotele, biura, restauracje, gabinety. Stosuje się je także w saunach, teatrach, czy budynkach mieszkalnych.

Drzwi przeciwpożarowe drewniane występują jako drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne.

Drzwi przeciwpożarowe drewniane w ofercie DOOR24

Podobnie jak drzwi przeciwpożarowe aluminiowe i stalowe, również modele drewniane występują w wielu konfiguracjach. Oferujemy Państwu różne warianty wykonania i wykończenia drzwi drewnianych. Dzięki temu zostaną one doskonale dopasowane do wymagań i charakteru budynku.

Drzwi przeciwpożarowe drewniane mogą zostać wykonane jako drzwi:

 • Lewo-, prawostronne
 • Jedno-, dwuskrzydłowe,
 • Z przeszkleniami lub w wersji pełnej
 • Przeciwpożarowe lub przeciwpożarowe dymoszczelne (EI30, EI60, EI120)

Na życzenie Klienta jesteśmy również w stanie pokryć drzwi drewniane okleiną, folią ognioodporną lub nadrukiem.

Jak we wszystkich modelach z naszego asortymentu, również w tym przypadku zapewniamy szereg dodatkowego wyposażenia. Są to m.in. samozamykacze, listwy samoopadające, czy odbojnice ze stali nierdzewnej.

Jeżeli nie wiedzą Państwo, w jakiej konfiguracji wybrać drzwi przeciwpożarowe drewniane, jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem +48 796 393 649

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi przeciwpożarowe drewniane DOOR24?

Najwyższa jakość

Drzwi przeciwpożarowe należące do tej grupy są wykonywane z najwyższych pod względem jakości, twardości i wytrzymałości gatunków drewna. Mają one strukturę warstwową, która zapewnia ich zwiększoną trwałość oraz lepsze właściwości izolacyjne. Staranny dobór materiałów, a także ich wspaniałe walory estetyczne sprawiają, że drzwi przeciwpożarowe drewniane gwarantują nam szeroki pakiet korzyści.

Certyfikaty i atesty

Aby drzwi przeciwpożarowe mogły zostać wykorzystane w budynkach użyteczności publicznej, konieczne jest spełnienie przez nie licznych wymagań w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Każdy z dostępnych w naszym sklepie modeli został opatrzony:

 • Krajowym Certyfikatem Stałości Właściwości Użytkowych
 • Krajową Deklaracją Właściwości Użytkowych
 • Krajową Oceną Techniczną
 • Atestem Higienicznym

Nasze drzwi przeciwpożarowe są zgodne z wymogami europejskimi, dlatego znajdują swoje zastosowanie również w innych państwach na terenie Europy

Bogaty wybór rozwiązań

W zależności od miejsca montażu, każde drzwi przeciwpożarowe drewniane będą musiały spełnić inne wymagania. Bogata i zróżnicowana oferta pozwala dopasować naszą stolarkę do specyfiki budynku oraz indywidualnych potrzeb Użytkowników. Oferujemy m.in. drzwi z dwoma skrzydłami, przeszkleniami, pokryte okleiną, czy w wersji lewo- lub prawostronnej. Są to modele mogące spełniać wiele funkcji. Gwarantują zarówno ochronę ogniową, jak i stanowią solidną barierę dla potencjalnych włamywaczy. Naszym drzwiom drewnianym nie brak ponadto wysokich walorów estetycznych, dlatego znajdują swoje zastosowanie w określonych obiektach.

Kompleksowość usług

Priorytetem pozostaje dla nas zagwarantowanie naszym Klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa na wypadek wystąpienia pożaru. Właśnie z tego względu jesteśmy wyspecjalizowani w świadczeniu wszystkich usług związanych ze stolarką przeciwpożarową. W DOOR24 zapewniamy:

 • Doradztwo i pomoc przy wyborze drzwi przeciwpożarowych
 • Wykonanie drzwi przeciwpożarowych zgodnie z ustalonymi założeniami
 • Montaż drzwi przeciwpożarowych
 • Konserwację oraz serwis drzwi przeciwpożarowych

Mają Państwo więcej pytań lub problem w wyborze drzwi przeciwpożarowych? Zachęcamy do kontaktu! Zawsze chętnie służymy swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie inwestycji!
biuro@door24.pl Telefon: +48 796 393 649