Wyświetlanie jednego wyniku

Okna, okna dachowe

Kategoria

Drzwi i okna aluminiowe bezklasowe

Drzwi i okna aluminiowe bezklasowe znajdują zastosowanie w budynkach biurowych oraz przemysłowych. Drzwi i okna aluminiowe bezklasowe mogą pełnić też funkcję drzwi zewnętrznych ocieplonych o bardzo dobrym współczynniku przenikalności cieplnej. Nasze drzwi wykonane są najczęściej z obustronnie ocynkowanej blachy stalowej o grubości 0,7mm, w kolorze szarym RAL 7038.

Oferujemy innowacyjne systemy stolarki aluminiowej, które pozwalają na zastosowanie najbardziej trudnych rozwiązań w architekturze i budownictwie. Nasze produkty zaspokoją oczekiwania wszystkich klientów, nawet tych najbardziej wymagających!

W ofercie naszej firmy znajduje się różnorodny wybór drzwi i okien aluminiowych bezklasowych. Wyróżniamy drzwi aluminiowe bezklasowe, wykonane obustronnie z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 0,7mm oraz okna aluminiowe bezklasowe wykonane obustronnie z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 0,7mm. Oferowane przez nas produkty występują w kolorze uniwersalnym, czyli szarym (RAL 7038).

Drzwi i okna aluminiowe bezklasowe zapewniają doskonałą izolację powietrza, zmniejszają ryzyko utraty ciepła a przede wszystkim chronią przed hałasem oraz zimnem! Dzięki drzwiom i oknom aluminiowym bezklasowym odczujemy wysoki komfort i wygodę. Aluminium posiada naturalną powłokę antykorozyjną. Jest to najbardziej skuteczna ochrona przed wpływem środowiska naturalnego.

Stawiamy na profesjonalizm i jakość sprzedawanych przez nas produktów. Korzystamy z najlepszych rozwiązań a na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klienta.

Jeśli szukasz porządnych oraz trwałych drzwi i okien aluminiowych bezklasowych – zajrzyj do naszego sklepu! Jesteśmy zaufaną firmą, dla której najważniejsze jest zadowolenie klienta. Jeśli będziesz miał jakieś pytania – pisz lub dzwoń! Chętnie odpowiemy na każdego rodzaju pytanie i pomożemy Ci wybrać odpowiednie drzwi i okna aluminiowe bezklasowe!

Masz pytania dotyczące produktu? Potrzebujesz porady? Zadzwoń! Nasi konsultanci pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie!


biuro@door24.pl Telefon: +48 796 393 649